اشتباهات رایج محتوا که سایت شما را نابود می‌کنند!!

تولید محتوا مهم‌ترین بخش مدیریت هر سایت هست که شما باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید، اما اگر شما در این قسمت حرفه‌ای نباشید و بدون تخصص قبلی محتوا سایت خود را مدیریت کنید و یا تولید محتوا غیر حرفه‌ای داشته باشید بسیار به سایت خود ضرر خواهید زد و در واقع سایت خود را نابود می‌کنید، در این مقاله قصد داریم درباره اشتباهات رایج محتوا سایت به شما توضیحاتی ارائه دهیم تا محتوا حرفه‌ای در سایت خود جهت رشد و بهبود سئو سایت داشته باشید.

 

5 اشتباه رایج در محتوا که باعث نابودی می‌شود 
خیلی خب از همین اول به اصل مطلب می‌پردازیم و به شما توضیح خواهیم داد که چه اشتباهاتی را نباید در محتوا‌های خود داشته باشید، توجه داشته باشید که این اشتباهات تمام بر حسب تجربه شناخته شده در اکثر سایت‌ها هم این اشتباهات تکرار می٬شود، اگر شما این اشتباهات را در محتواهای خود دست کم بگیرید به مرور زمان محتوا سایت شما بسیار بی‌ارزش می‌شود و ممکن است که توسط موتور‌های جستجو جریمه شوید.

 

     ⦁ تولید محتوا کپی و بی ارزش
یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که مدیران سایت‌ها اصلا به آن توجه ندارن کپی بودن محتوا است، اگر محتوا سایت شما کپی باشد در واقع شما با دست‌های خودتان سایت‌تان را در چاه انداخته‌اید، محتوا کپی بسیار می‌تواند بر روی برند شما تاثیر بد بگذارد و گوگل هم خیلی بر روی این مورد حساس هست، اگر محتوا سایت شما کپی باشد و همین‌طور این محتوا‌ها را افزایش دهید و از سایت‌های دیگر محتوا کپی شده قرار دهید هرگز رشد نخواهید کرد.

 

 اشتباهات رایج محتوا که سایت شما را نابود می‌کنند!!

در واقع کاربران اگر متوجه شوند که شما در سایت خود محتوا کپی قرار داده‌اید حتما نسبت به برند شما بی‌اعتمادتر خواهند شد و دیگر به سایت شما مراجعه نمی‌کنند، پس شما در قدم اول باید توجه داشته باشید که محتوا کاملا اختصاصی باشد.

 

    ⦁ عدم توجه به نیاز مخاطبان
یکی دیگر از دلایلی که محتوا سایت شما موفق نخواهد شد این است که با استفاده از محتوا خود اصلا نیاز کاربر را رفع نمی‌کنید و همین باعث می‌شود که کاربر به خواندن مقاله و یا مشاهده محتوا شما دیگر ادامه ندهد، پس شما باید نیاز مخاطبان خود را بشناسید و برای این نیاز‌ها یک سری محتوا تولید کنید که بتوانید آن‌ها را به خود علاقه‌مند کنید.

 اشتباهات رایج محتوا که سایت شما را نابود می‌کنند!!

اکثر مخاطبان شما از شما سوالاتی می‌پرسند که همین‌ها باعث خواهند شد نیاز مخاطبان را به خوبی بشناسید و می‌توانید برای هر کدام از آن‌ها محتوا تولید کنید.

مشاهده  کسب درآمد از کوتاه کردن لینک ایوانی

 

    ⦁ کیفیت پایین محتوا
در واقع اکثر مدیران سایت‌ها این اشتباه را دارند که محتوا با کیفیت و جامع به کاربران خود ارائه نمی‌دهد و همین هم باعث می‌شود که نتوانند به خوبی در موتور‌های جستجو رتبه بگیرند و توجه زیادی را به خود جلب کنند.
شما نباید اصلا کمیت را فدای کیفیت کنید!! محتوا سایت شما باید بسیار با کیفیت نگارش شود و شما در این زمینه باید تخصص ویژه‌ای داشته باشید که اگر به اصول تولید محتوا مسلط نباشید هرگز نمی‌توانید محتواهای جامع و حرفه‌ای تولید کنید.

 

    ⦁ استفاده بیش از حد کلمه کلیدی (Keyword Stuffing)
شما باید برای محتوا‌های خود یک سری کلمه کلیدی انتخاب کنید تا بتوانید در این کلمه کلیدی‌ها رتبه بگیرید، اما توجه داشته باشید که استفاده از این کلمه کلیدی‌ها نباید بیش از حد باشد و شما اگر بیش از حد از یک کلمه کلیدی در محتوا خود استفاده کنید به اصطلاح Keyword Stuffing را دارید در محتوا خود انجام می‌دهید و همین هم باعث می‌شود موتور‌های جستجو محتوا شما را بی‌ارزش نشان کنند و رتبه‌ای هم نخواهید داشت.

 

 اشتباهات رایج محتوا که سایت شما را نابود می‌کنند!!

علاوه بر موتورهای جستجو هم کاربران از استفاده بیش از حد کلمات کلیدی بسیار اذیت خواهند شد و ممکن است دیگر اصلا به خواندن ادامه محتوا شما ادامه ندهند پس توجه ویژ ه‌ای به این مورد داشته باشید تا به مشکل نخورید.

 

    ⦁ استفاده نکردن از تصاویر در محتوا متنی
شما نباید به صورت خیلی ساده متنی را به کاربران خود ارائه دهید بلکه باید یک سری تصویر هم در سایت خود قرار دهید تا کاربران وقتی مقاله شما را مطالعه می‌کنند خسته نشود، در واقع تصاویر خیلی بر روی محتوا تاثیر گذار هستند و محتوا ساده بدون تصاویر هم برای کاربران خسته کننده هست و هم موتورهای جستجو رتبه زیادی را برای محتوا شما قائل نخواهند شد.
البته اگر می‌توانید ویدئو هم در محتواهای خود قرار دهید این کار بسیار بر روی تعامل کاربران تاثیر گذار هست و می‌تواند رتبه بهتری برای محتوا شما در موتورهای جستجو خلق کند.

 

چطور محتوا حرفه‌ای در سایت داشته باشیم؟

خیلی خب ما در این مقاله چند مورد از رایج‌ترین اشتباهات محتوا سایت را توضیح دادیم این اشتباهات در اکثر سایت‌ها تکرار می‌شود و شما هم اگر به آن‌ها توجه نکنید حتما سایت خود را به سمت نابودی خواهید برد.
پیشنهاد ما این است که اگر خودتان به تولید محتوا حرفه‌ای مسلط نیستید حتما از تیم‌ها و شرکت‌هایی که خدمات تولید محتوا ارائه می‌دهند استفاده کنید، استفاده از این شرکت‌ها مزایا بسیار زیادی مثل تولید محتوا حرفه‌ای، قرار دادن محتوا سر وقت و… را دارد که بسیار برای شما مفید خواهند بود.

مشاهده  در چه مواقعی باید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنیم ؟

 

 

خدمات تولید محتوا حرفه ای با افراز تک

آژانس دیجیتال مارکتینگ افراز تک می‌تواند بهترین انتخاب برای تولید محتوا سایت شما باشد، در واقع شما می‌توانید از خدمات تولید محتوا این تیم حرفه‌ای استفاده کنید که در حال حاظر بیش از 4 سال در این زمینه فعالیت دارد.
واحد تولید محتوا افراز تک از کارشناسان حرفه‌ای تولید محتوا که در این زمینه سابقه کار بسیار زیادی دارند تشکیل شده است و هم اکنون تیم تولید محتوا افراز تک محتوا بسیاری از سایت‌های بزرگ ایرانی را در دست دارد که اگر شما هم نیاز به خدمات تولید محتوا حرفه‌ای دارید بهترین انتخاب شما می‌تواند افراز تک باشد.

 

 

پیشنهاد ویژه
اگر قصد دارید با هزینه کمتر و یک تخفیف بسیار عالی از افراز تک دریافت کنید می‌توانید در کمپین تخفیفی تولید محتوا افراز تک شرکت کنید، این کمپین تخفیفی در حال حاظر مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته به دلیل اینکه کیفیت محتوا بسیار عالی را دریافت می‌کنند و علاوه بر کیفیت هم هزینه بسیار مناسبی را برای محتوا‌های خود پرداخت خواهند کرد.
برای مشاهده هزینه تولید محتوا در کمپین تخفیفی افراز تک می‌توانید به آدرس اینترنتی ( https://afraztech.com/content-campaign ) مراجعه کنید.

 

چرا باید از افراز تک استفاده کنیم؟
در واقع یکی از اصلی‌ترین دلایلی که شما باید از این آژانس دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید هزینه بسیار مناسب و کیفیت کار بسیار عالی آن است و می‌تواند برای رشد کسب و کار شما بسیار موثر باشد.

اما علاوه بر این هم شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان مشاوره از افراز تک دریافت کنید و یک محتوا رایگان هم دریافت کنید تا بتوانید به خوبی کیفیت سنجی داشته باشید، شما می‌توانید در مشاوره رایگان تلفنی که برقرار می‎‌کنید همه سوالات خود را از این تیم بپرسید و تمام راهنمایی‌هایی که نیاز دارید را مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنند.

 

سخن پایانی:
ما در این مقاله قصد داشتیم به شما توضیحاتی درباره اشتباهات رایج تولید محتوا ارائه دهیم و به شما توضیح دهیم که چطور می‌توانید محتوا حرفه‌ای داشته باشید، در ادامه هم به شما نحوه سفارش تولید محتوا حرفه‌ای را توضیح دادیم که می‌توانید از طریق تیم تولید محتوا افراز تک سفارش خود را ثبت کنید و محتوا بسیار با کیفیت در سایت خود داشته باشید.

 

ADS
ADS
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
باکس دانلود

توجه: دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر هست، لطفا با نرم افزار IDM در رایانه و ADM در موبایل اقدام به دانلود نمائید.

*شماره ثبت در بنياد بازي هاي رايانه اي: هنوز ثبت نشده است. پس از ثبت و در صورت عدم تاييد و بنا به درخواست ساماندهي لینک دانلود حذف خواهد شد.

نویسنده: admin
نظرات: بدون نظر
ADS

دیدگاه های کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

ان شاء الله یا اللهُ یا رَبِّ یاحَیُّ یا قَیّوم یاذَالجَلالِ وَالاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقََنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه یااَرحَمَ الرّاحِمِین.


نرم افزار های ضروری